KOSGEB İş Planı Hazırlama

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ALANLAR İÇİN “İŞ PLANI” HAZIRLIĞINA YÖNELİK DANIŞMANLIK HİZMETİ

KOSGEB programın amacı, ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamaktır.

Yeni Girişimci Desteğine; bu Program kapsamında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlayan girişimcilerin kurdukları işletmeler ile İŞGEM’de yer alan işletmeler (sahip veya ortaklarının Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ne katılım şartı aranmaksızın) başvurabilir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, ülkede girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurulması genel hedefine uygun olarak; girişimcilerin iş kurma ve yürütme konularında bilgi ve beceri sahibi olmaları, bu süreçte kendi rol ve sorumluluklarının farkına varmaları ve kendi iş fikirlerine yönelik iş planı hazırlayabilecek bilgi ve deneyim kazanmaları amacıyla KOSGEB ile paydaş kurum / kuruluşların işbirliği ile düzenlenir. Yeni Girişimci Desteğine başvurunun ön şartlarından biri bu Eğitimi tamamlamış olmaktır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri herkesin katılımına açık ve ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

KOSGEB İLE GİRİŞİMCİ; 50.000 TL GERİ ÖDEMESİZ, 100.000 TL GERİ ÖDEMELİ OLACAK ŞEKİLDE 150.000 TL’YE KADAR DESTEK SAĞLAMAKTADIR.

Bu paranın elde edilebilmesi için gerekli hususlardan biri İŞ PLANLARI’nın hazırlığıdır.

Detay Tez Merkezi olarak bizler profesyonel ve nitelikli eğitmen kadromuzla sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Artık iş planı hazırlamak çok kolay…

    Paylaş:
    TALEP FORMU