Sık Sorulan Sorular

1Size nasıl güvenebilirim?
Bireysel ilişkilerin bile güven üzerine kurulduğunu göz önüne aldığımızda online ortamda yapılan böyle bir danışmanlık hizmeti için güvenin ne kadar önemli olduğu çok daha net ortaya çıkmaktadır ki; endişe etmekte ve kaygılanmakta çok haklısınız. Ancak, sizinle iletişime geçtiğimiz andan itibaren hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi istememekteyiz. Size danışmanlık yapacak hocalarımızın da kişisel bilgileri sizinle paylaşılmamaktadır. Çalışmalar bölüm bölüm ilerlediği için elinize çalışmanızın ilgili bölümünü almadan tekrardan ödeme yapmamaktasınız. Bu noktada biz, kurumsallığımızı ve çalışma prensibimizi ön plana çıkarmak sureti ile sizlere güvenli bir hizmet sunmaktayız.
2Gizliliği nasıl sağlıyorsunuz?
Sizinle görüştüğümüz ilk andan itibaren isminiz ve üniversiteniz dışında hiçbir bilgiyi talep etmiyoruz. Anlaştıktan sonra ise sizinle sözleşme imzalıyoruz ve çalışma bittikten sonra çalışmanız ve diğer bilgileriniz veri tabanımızdan silinmektedir.
3Anlaşma sağlandıktan sonra nasıl bir süreç işleyecek?
Sizinle yapılan anlaşma doğrultusunda küçük bir kapora ödemesi ile hocalarımız sizin için çalışmaya başlıyorlar. 1 hafta içinde tarafınıza çalışmanızın ön taslağı iletiliyor. Sizden düzelti talebi gelirse gerekli düzelti yapılıyor. Devam edilmesini uygun gördüğünüz zaman ne kadarlık bir çalışma istiyorsanız hocamız çalışmayı yapıyor ve istediğiniz tarihte tarafınıza iletiliyor. Çalışmalar büyük çoğunlukla e-mail sistemi üzerinden ilerliyor. Hocamız ile görüşmeniz gereken zaruri durumlarda sizi hocamız ile görüştürüyoruz. Çalışmanız tam olarak bittikten sonra tez yazım kılavuzuna uygun hale getirilip tarafınıza teslim ediliyor.
4Çalışmayı beğenmezsem ne olacak?
Çalışmalarımız bölümler halinde teslim edildiği için her bölüm için istediğiniz düzeltiler hocalarımız tarafından yapılmaktadır. Buradaki en önemli nokta size gönderdiğimiz her bir bölümü sizin kendi danışmanınıza mutlaka göstermeniz ve danışmanınızın yönlendirmelerini bize iletmenizdir. Dolayısıyla, aşama aşama ilerlendiğinden ve sürekli karşılıklı iletişim halinde olduğumuz için çalışmanızın beğenilmeme ya da kabul edilmeme durumu olmamaktadır.
5Çalışmanın orijinallik garantisini veriyor musunuz?
Bilimsel çalışmalarda orijinallik kontrolü Turnitine veya Ithenticate adı verilen bütün dünyada kullanılan programlar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bizler de çalışmalarınızı size teslim etmeden önce en başta anlaştığımız intihal oranının altında İNTİHAL RAPORU ile birlikte teslim ediyoruz.
6Tezim kesinlikle kabul edilecek mi?
Teziniz bölüm bölüm, aşama aşama ilerlediği için tezinizin kabul olmama gibi bir durumu söz konusu değildir. Bunu söylememizdeki en önemli neden, yaptığımız işlere çok güvenmekle birlikte, süreci doğru, eksiksiz ve profesyonel bir şekilde yönetiyor olmamızdır. Her ne kadar özgün ve profesyonel çalışmalar ortaya koyuyor olsak da, en önemli nokta sizin danışmanınızın görüşüdür. Bu nedenle biz, danışmanınızın onaylamadığı hiçbir cümleye çalışmanızda yer vermiyoruz.
7Ücretlendirme nasıl olmaktadır?
Akademik danışmanlık hizmetinde ücretin belirlenmesinde en önemli unsur çalışmanın türü (lisans, yüksek lisans, doktora, analiz, çeviri), konu, çalışmanın bağlı olduğu disiplin ve çalışmanın intihal oranıdır. Fiyatlandırma yapılırken bu kriterler göz önünde bulundurulmakta ve çalışmanıza danışmanlık eden hocamızın vermiş olduğu teklif size sunulmaktadır.
8İntihal oranı neden önemli?
Çünkü bilimsel bir çalışmanın üniversiteler tarafından kabul edilebilirliği o çalışmanın özgünlüğüne bağlıdır. Yani bilimsel bir araştırma yaparken intihal yapılmamalıdır. Başkasının cümlelerini kendi cümleniz gibi alamazsınız. Bunun için bazı atıf kriterleri bulunmaktadır ve bu kriterlere uymadığınız müddetçe çalışmanız ne kadar orijinal olursa olsun üniversitenizce kabul edilmeyecektir.
9İntihal oranı çalışma türüne göre değişiklik göstermekte midir?
Alıntı yani intihal oranı o araştırmanın lisans, yüksek lisans, doktora veya makale olma durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak her üniversitenin belirlemiş olduğu oranlar oldukça farklılık göstermektedir. Genel olarak doktora da % 15 altı intihal oranı kabul edilirken lisans çalışmalarında bu oran % 40-50 olabilmektedir. Ya da uluslararası makalelerde % 5 altında alıntı oranı istenmektedir. Sizinle ilk görüştüğümüzde size soracağımız en önemli sorulardan biri de çalışmanızın intihal oranının kaç olduğudur.
10Tez redaksiyon, hazırlanmış bir çalışmayı düzenleme, intihal oranının düşürülmesi gibi çalışmalar yapıyor musunuz?
Tüm bu hizmetlerde uzmanlaşmış kadromuz bulunmaktadır. Redaksiyon, sizin belli bir aşamaya kadar yapmış olduğunuz bir çalışmaya devam edilmesi ya da tamamlanmış bir çalışmanın düzeltisi, intihal oranın düşürülmesi gibi çalışmalar uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza teslim edilmektedir.
11Neden Detay Tez Merkezi'ni Tercih Etmeliyim?
Tarafımız ile yapmış olduğunuz görüşmeleriniz iletişim bölümündeki şirketimize ait merkez ofis adresimizde yüz yüze yapılmaktadır. Her iki tarafın tam güvene dayalı bir çalışma sürdürebilmesi adına çalışmalarınızın 100% netliğe ve doğruluğa ulaşabilmesi ve kesin odaklılık çerçevesinde sunulabilmesi açısından gerekli görmüş olduğumuz bu uygulama ile sizleri davet ediyoruz.
12Tezimi Yazan Kim?
Tezleriniz firmamız bünyesinde bulunan 2002 yılından bugüne deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından yazılmaktadır.
13Yüz Yüze Görüşebiliyor muyuz?
Tezlerinizin yazımı hususunda görevlendirilmiş olan personelimiz ile ofisimizde yüz yüze görüşme imkanınız bulunmaktadır.
14Tezimin İlerleyişi Hakkında Bilgilendiriyor musunuz?
Tezinizin her aşamasında dilerseniz mail yolu ile dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek kontrolünü gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.
15Çalışma Saatleri Dışında Nasıl Ulaşabilirim?
Çalışma saatleri dışında whatsapp hattından mesaj yolu ile, kurumsal mail adreslerimiz veya iletişim formu ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Tarafımıza ulaşan bildirimler doğrultusunda mesai saati başlangıcında bizlere bırakmış olduğunuz telefon numaralarından sizlere erişim sağlanacaktır.
16Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?
Teziniz hususundaki ücretlendirme politikası çalışmanın konusu, bölümünüz, zaman kıstası, tezin yazım dili, yabancı dil kaynak kullanım oranı gibi bileşenler doğrultusunda hesaplanmakta olup en ideal fiyat belirlenmektedir.
17Yazım Bittikten Sonra Destek Sunuyor musunuz?
Tezinizin yazım işlemi bittikten sonra tezinizin tarafımızca yazılmış olan noktasına kadar tüm düzenlemeler ücretsiz bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.

    Soru Ekleyin

    * işaretli alanların doldurulması zorunludur.

    Gönderdiğim bilgilerin doğru ve geçerli olduğunu onaylıyorum.

    Paylaş:
    TALEP FORMU